Türk Telekom Bedava İnternet 2021 Ocak

İnternet kullanımının, hayatımızın içine artık tamamı ile girmesiyle Türk Telekom Parasız İnternet 2021 Ocak şeklinde aramalar ve istekler gitgide artış göstermeye devam ediyor. Bu günlerde, insanoğlu artık mobil cihazlar üstünden web tüketimine yönelmiş durumda. Bunların başlıca sebepleri için, Whatsapp, Instagram şeklinde hayatımızın merkezine oturan uygulamalardan da söz edebiliriz. Türk Telekom parasız web iyi mi yapılır ve benzeri sorulara bu yazımızda cevaplar vermeye çalışacağız.

Türk Telekom Parasız İnternet Kampanyaları 2021

İlk olarak, en başta gelen yöntemlerden kabul edilen, Selfy’den bahsedebiliriz. Bu uygulama yardımıyla her ay, 1 GB şeklinde oranda parasız web kazanırsınız. Peki bu kampanyadan iyi mi faydalanacağız? Derhal cevaplayalım, ilk olarak Selfly’i iseniz yapmanız ihtiyaç duyulan; DOPDOLU HEDIYE yazarak 4545 adresine bildiri yollamak. Bu parasız web kampanyasına katılmadan ilkin, bildiri atmadan derhal ilkin ki 2 gün içinde 30 Lira yada daha çok yüklemiş olmanız gereklidir. Her ay yaptığınız 30 Lira ve üstü ödemeler için bu kampanya yenilenir, yine faydalanırsınız ve aylık olarak parasız parasız web kazanmış olmuş olursunuz.

  • Haftalık 1 GB Parasız Türk Telekom İnternet: Gene Selfly’lerin faydalanabileceği bir kampanyadır SELFY1GB yazarak 4545’E yollayınız.
  • Türk Telekom Sahur İnternet Kampanyası: Bildiğiniz şeklinde Ramazan aylarında operatörler güzel kampanyalar yapıyorlar. Türk Telekom kampanyasından yararlanmak için ise SAHUR yazarak 5555’e yollamanız yeterlidir. Bu kampanya yardımıyla, gece 2 ve 6 içinde kullanabileceğiniz 10 GB web kazanmış olmuş olursunuz.
  • Türk Telekom 4.5 G Hat Kampanyası: Telefonunuzu 4.5 G teknolojisine geçirmeniz halinde, 4.5GB SIM yazarak 5555’e bildiri yollarsanız parasız 1 GB web kazanırsınız.
  • Türk Telekom Sil Süpür İle Parasız İnternet: Bu avantajdan ve fırsattan yararlanmak için, telefonunuza “Türk Telekom online işlemler” uygulamasını indirin. Uygulamaya giriş yapın ve sağ üstten armağan paketine tıklayın oradan bana özele tıklayın. Karşınıza Sil Süpür’de gelecektir, buradan oyunu oynayarak 30 GB’ye kadar parasız web ve oldukça daha çok şeyler kazanabilirsiniz dostlar.
  • Türk Telekom Arayanı Bil İle İnternet Kazanmak: Türk Telekom’un sunmuş olduğu bir hizmet olan, ArayanıBil Plus’a abone olursanız haftalık 1GB web sizindir. AranıBil abonesi olmak için ise, PLUS yazarak 7065’e bildiri göndermeniz gerekmektedir.
  • Türk Telekom E-Satmaca İle İnternet Kazanma: E-Satmaca abonesi olarak, faturalarınızı mail üstünden alabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için, 1 GB mailiniz yazarak 3008’e yollamalısınız. Mesela 1GB mailadresim@gmail.com şeklinde yazıp 3008’e yollayınız. Kendi mailinizle değiştirmeyi unutmayınız.
türk telekom parasız web 2021 ocak

Bu yazımızda sizler için, kullanabileceğimiz parasız kampanyalardan bahsettik ve çeşitli web kampanyaları hakkında bilgiler verdik. Kullanabileceğimiz çeşitli parasız web kampanyaları bu yazımızda sizlerleydi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir