Turkcell Bedava İnternet 2020 Ocak Güncel Paketler

İçindekiler Tablosu

Merhaba dostlar, bu yazımızda sizlere turkcell parasız web 2020 ocak güncel fırsatlarını sunuyoruz. Turkcell parasız web paketleri burada olacak !

Turkcell Parasız İnternet 2020 Güncel

Turkcell parasız web kampanyaları 2020 senesinde’da oldukça çok olması umut ediliyor, bu kampanyalar şimdiden birden fazla oldu bile. Sizlerde Turkcell hattına sahipseniz aşağıda bulunan armağan web fırsatlarını inceleyerek parasız web ağına katılabilirsiniz.

Turkcell web kampanyaları devamlı olarak sitemiz üstünden ve bu mevzu üstünden güncellenmektedir, yeniden ziyaret etmeniz durumunda yeni kampanyalara ulaşabilirsiniz ve daha çok parasız web kazanabilirsiniz.

Turkcell Dergilik 1 GB Parasız web Paketi

Turkcell parasız web 2020 paketlerinden ilki olarak Turkcell Dergilik uygulaması ile adım atmak istedik. Kullanıcılar dergilik ile beraber 1 GB parasız web kazanabiliyorlar, ne şekilde mi? İşte şu şekilde;

 • Turkcell dergilik kampanyası için Lifecell İlk Hattım senelik katlama abonelikleri yada ön ödemeli Lifecell ilk hattım kullanıcıları için geçerli olmaktadır.
 • Parasız web kampanyası 31 Aralık 2020 geçmişine kadar geçerli olmaktadır.

Kampanya’ya iyi mi katılırım?

 • Dergilik uygulamasına giriş yaparak çocuk kategorisi üstünden her ay 3 mecmua indiren kullanıcılara 1 ay geçerli 1 GB parasız web paketi verilir.
 • Paket bitiminde ise kendi tarifeniz üstünden devam edersiniz.
 • Kampanya’ya 30 gün içinde yalnız 1 kez yararlanabilirsin.

Kampanyayı iyi mi iptal ederim?

Turkcell dergilik 1 GB parasız web kampanyasını iptal etmek isterseniz Turkcell satın alan hizmetleri yada Turkcell kontakt merkezi üstünden talep edebilirsiniz.

Turkcell BiP Kullan 2 GB Parasız web Kazan

Turkcell BiP 2 GB parasız web kampanyası ile beraber kullanıcılar kolay yönden armağan web sahibi olabilirler, bunun için ilk olarak telefonlarına Bip uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Telefonunuza Bip uygulamasını yükledikten sonrasında mesajlaşmaya başladığınız sürelerde 500, 1000, 1500 ve 3000 mesajlaşma sonrasında Bip haftalık 2 GB parasız web paketi armağan ediyor.

Bip 2 GB Parasız web iyi mi yaparım?

Turkcell parasız 2 GB web için Bip uygulamasından her ayın 2. gününden başlayarak son gününe kadar arkadaşlarınızla mesajlaşmanız durumunda 500 mesajdan başlayarak yukarıda belirtilen sayıları geçtiğiniz taktirde hattınızda haftalık olarak 2 GB parasız web paketi tanımlanacaktır.

 • Kampanya’ya katılmak için Bip uygulamasını kullanmanız yeterlidir, başka koşul bulunmamaktadır.
 • Kampanya 1 Nisan 2020 geçmişine kadar geçerli olmaktadır.
 • Kazanılan 2 GB parasız web gönderilen bildiri sonrasında başlayacaktır.
 • Armağan web kalan kullanımları Dijital operatör uygulaması üstünden sorgulayabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 5 GB Armağan web Paketi

Turkcell otomatik ödeme talimatı kampanyası ile beraber Turkcell kullanıcılarına 5 GB web paketi veriyor ve doya doya kullanmalarını sağlıyor.

 • Kampanya’ya katılabilmek için ilk satmaca ödemesi otomatik talimatı sonrasında otomatikman hattınıza yüklenmektedir. Herhangi bir müracaat mesajı gönderimi yoktur.
 • Kampanya’ya katılım sonrasında haftalık 5 GB web hattınıza yüklenir.
 • Kampanyadan kullanıcılar yalnız 1 kere yararlanabilirler.
 • Kampanya katılım sınırı aylık olarak 150.000 kişidir.

Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası

Turkcell parasız web 2020 yılı kampanyalarından bir diğeri kim 1 GB ister oyunu yardımıyla sizlerde 15 sual bulunan yarışmada tüm soruları doğru yanıt vererek 1 GB armağan web paketinin sahibi olabilirsiniz.

 • Turkcell keşfet kısmına gelmiş olarak “Kim 1 GB İster” kanalını takip edin.
 • Her gün oynayabileceğiniz oyunun içinde toplam 15 sual bulunur ve yanıt vermek için 20 saniyeniz vardır, tüm soruları doğru cevaplamanız taktirde ise hattınıza 1 GB armağan web yüklenir.
 • Kampanya’ya tüm Bip kullanıcıları katılabilir.
 • Yarışmada doğru yanıt veren kullanıcılar 1 gün içinde hatlarına armağanları yüklenir.
 • Herhangi bir paket devri yoktur.
 • Yarışma haftası 7 gündür, pazartesi günü adım atar. 1 hafta içinde 1 GB parasız web paketinden yalnız 1 kere yararlanılabilir. Oyunu her gün oynayabilirsiniz.

Turkcell Ramazan Parasız web 2020

Turkcell Ramazan Bayramı ve Ramazan süresince parasız web paketi 2020 senesinde’da değişik bir kampanya ile geleceği düşünülüyor, hemen hemen bir paylaşım olmasa dahi Ramazan ayı yaklaşımında mevzu güncellemesi ile beraber sizlere Turkcell 2020 Ramazan kampanyası hakkında bilgilendirme paylaşacağız.

Turkcell Kurban Bayramı Parasız web 2020

Turkcell kurban bayramı armağan web 2020 paketi hakkında hemen hemen kampanya belirli değildir, kampanya belirlenmesi sonrasında parasız web, dakika yada sms paketi hakkında sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile 1 GB Armağan web Paketi

Genç Turkcell’lilere hususi 1 GB armağan web kampanyası ile beraber sizlerde herhangi bir Genç Turkcell (GNÇ) paketine sahipseniz 1 GB parasız web paketi alabilmeniz için iOS yada Android cihazlarınıza Turkcell GNÇ uygulamasını indirerek uygulama içine giriş yapmanız dahilinde hediyeniz hattınıza yüklenecektir.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Parasız web Kampanyası

Turkcell salla kazan 2020 kampanyası ile beraber sizlerde parasız web kazanabilirsiniz. Turkcell bu fırsatı ile beraber 25 GB parasız web paketi kazanabilirsiniz. Turkcell salla kazan kampanyası için ilk olarak hattınızın 4.5G olması gerekmektedir, bu tür sim kartı olmayan müşteriler kampanyadan yararlanamamaktadır.

Turkcell salla kazan 2020 iyi mi yapılır?

Turkcell salla kazan kampanyasına katılmak istiyorsanız tek yapmanız ihtiyaç duyulan işlem telefonunuza Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz ve uygulama içinde bulunan “Salla Kazan” ekranına giriş yaparak telefonunuzu sallamanız kafi olacaktır.

Bu kampanya Turkcell operatör sahipleri için favoridir.

Turkcell salla kazan 2020 kampanyası içinde parasız web, parasız dakika ve parasız sms benzer biçimde daha değişik türde hediyelerde sizleri bekliyor olacak. Ek olarak sallama hakkı her cuma 09:00 ile yenilenmektedir. Perşembe günü sonu 23:50’ye kadar bu hakkınızı kullanabilirsiniz.

Turkcell Joker Hediyeler ile Armağan web Kazan

Turkcell joker kampanyası ile beraber sizlerde Turkcell hattınızdaki bir paketi, üst pakete geçirin ve armağan web sahibi olun. Bunun için katılım mesajı olarak “JOKER” yazarak bu mesajı 2200’a bildiri olarak göndermeniz kafi olacaktır. (Pakete yalnız bireysel faturalı müşteriler yararlanarak taahhütlü bir pakete geçmelerinde sağlanır.) Ek olarak paketten birden fazla kez yararlanabilirsiniz.

Turkcell parasız web iyi mi yapılır ile ilgili sorularınız var ise bizlere yorum kısmından ileterek yanıt alabilirsiniz. Ek olarak Turkcell parasız web 2020 yılına ilişik güncel yeni kampanya yada fırsat ile ilgili armağanları kaçırmak istemezseniz sitemizi takip ederek değişik web paketlerinden’de haberdar olabilirsiniz.

Turkcell armağan web kalan kullanımları görüntüleme

Turkcell web paketi ne kadar kaldı, kalan kullanımları iyi mi görüntülerim diyen kullanıcılar bu durumda Turkcell Dijital Operatör uygulamasını telefonlarına indirerek kalan kullanımlarını ana sayfa üstünden görüntüleyebilirler.

Turkcell parasız web paketleri iyi mi iptal edilir?

Turkcell parasız kazanılan bir paketi iptal etmek isteyen kullanıcılar bu durumda ilk olarak Turkcell Dijital Operatörü üstünden iptal talebini inceleyerek gerçekleştirebilir. Eğer Dijital Operatör üstünden iptal işlemi gerçekleşmiyor ise bu durumda Turkcell Alan kişi Hizmetlerini arayarak paket talebinde bulunabilirler.

Umarız yazımız işinize yaramıştır, ek olarak bedava netflix hesapları konumuzdan parasız netflix hesapları da alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir