Turkcell – Vodafone Hat Fiyatları 2021

İçindekiler Tablosu

En fazlaca tercih edilen operatörlerden ikisi olan Turkcell, Vodafone için hat tutarları 2021 senesinde iyi mi görünüyor? Sorusunun yanıtını yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Faturasız ve faturalı olarak ayrı ayrı her iki operatör için de güncel olarak fiyat listesini sizlerle paylaşmış olacağız. Sizin için en uygun olan operatörü ve hattı seçebilirsiniz. Bakalım 2021 senesinde Turkcell, Vodafone için hat tutarları iyi mi görünüyor.

Güncel Hat Tutarları 2021

Yazımızda detaylı olarak, faturasız ve faturalı olarak ikiye ayrılmak suretiyle tercih etmek istediğiniz hat türüne nazaran paylaşacağımız mevzudur. Güncel hat tutarları 2021 senesinde değişim izah edebilir, zamana nazaran artış yaşanabilir. Bu benzer biçimde, küçük değişimleri göz önünde bulundurmanızda yarar var dostlar. Peki şu an, en güncel, en yeni hat tutarları sıralaması iyi mi? Gelin, hep beraber o tabloya göz atalım.

  • Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Vodafone Telefon Kampanyaları 2021

Turkcell Faturalı Hat Tutarları 2021

Turkcell için güncel olarak faturalı hat tutarları 110 TL olarak görünmektedir. Satın almak istediğiniz şubeden şubeye değişim gösterebildiğine dair söylentiler mevcut. Eğer, aşırı fazla meblağ istenirse buna itiraz etmeyi tercih edebilirsiniz. Sadece bu fiyat genel olarak 100-150 TL olarak değişim izah edebilir zira bayiler özgür piyasa uygulayabiliyor.

Turkcell Faturasız Hat Tutarları 2021

Gene genel olarak Turkcell faturasız hat tutarları tablosunun 100-150 Lira içinde bir değişim gösterebileceğini söyleyebiliriz. Zamana nazaran artış olabilmesinin yanı sıra şubeden şubeye de bu fiyatlar da değişim görebilme ihtimaliniz mevcuttur.

Vodafone Faturalı Hat Tutarları 2021

Genel olarak Vodafone faturalı hat tutarları tablosunun, öteki operatörlere kıyasla daha uygun rakamlarda olduğu söylenebilir. 2021 senesinde bu fiyat şu an 95 TL civarında karşımıza çıkıyor dostlar.

Vodafone Faturasız Hat Tutarları 2021

Vodafone için faturasız hat tutarları ise, gene öteki operatörlere kıyasla gene daha uygun diyebiliriz. Bu tablo ise Vodafone için 95-120 Lira civarlarında karşımıza çıkmaktadır. Yazımızın başlarında da belirttiğimiz benzer biçimde fiyatların, şubeden şubeye vey vakit içinde küçük değişimler göstermesi söz mevzusu olabilir.

  • Bu da işinize yarayabilir: Vodafone Faturasız Tarifeler 2021
vodafone turkcell hat tutarları 2021 faturalı faturasız

Faturalı Hat mı? Faturasız Hat mı?

Tercih edeceğiniz operatöre ve paketlere nazaran bu sonucu sizin için en uygun olan şekilde vermeniz yararınıza olacaktır. Kullanım amacınıza nazaran, sizin için en uygun olan hat çeşidi nazaran değişim izah edebilir.

Turkcell mi? Vodafone mu?

Ilk olarak iki şirkette kendisini kanıtlamış, güvenilirliğini ortaya koymuş, Türkiye’nin en fazlaca tercih edilen şirketlerindendir. Gene kişisel olarak size en uygun olanı tercih etmeniz uygun olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir