Valorant Aim Training – Aim Geliştirme

İçindekiler Tablosu

Bu yazımızda Valorant aim iyi mi çalışılır sorusuna yanıt veriyor olacağız. Bir çoğumuzun cs go dan imalathane haritası olan aim bot z den aşina olduğu emek verme mantığına oldukca benzer bir valorant alıştırma modu mevcut. Hadi hep beraber Valorant Aim Training – Aim Geliştirme iyi mi yapılır bakalım.

Valorant ALIŞTIRMA – Atış Testi Moduna Iyi mi Girilir?

Yukarıdan OYNA seçeneğine tıkladıktan, bastıktan sonrasında aşağıdaki derecesiz yada öteki 4 moddan birine tıkladığımızda oyun esasen resmen ALIŞTIRMA yap, bu sana lüzumlu şeklinde güzel bir yere koymuş.

ALIŞTIRMA kısmına bastıktan sonrasında aşağıdaki şeklinde 4 mod bulunmakta Atış Testi modu cs go dan aşina olduğumuz aim bot z imalathane haritası mantığındadır ve kesinlikle oyun oynayacağınız gün minimum 15dk kafaya tek atış, spray, değişik oyuncu kabiliyetleri ve değişik silahları denemenizi tavsiye ederim.

Valorant Atış Testi Gibi olmaktan Iyi mi Çıkılır

ESC -> Sağ Üstteki Seçenekler Simgesi -> Karşılaşmadan Ayrıl

Bu şekilde Valorant atış testi gibi olmaktan çıkış yapabilirsiniz dostlar. Adımları karıştırmadan uygularsanız oldukca kolay ve anında gerçekleştirebileceğiniz bir işlemdir. Hepinize iyi oyunlar, aşağıda ise aim geliştirme, atış testi için oyun içinden görüntüler yer alacak.

Valorant Aim Training Atış Testi Oyun İçi Görüntü

Bu modda B tuşuna basarak istediğiniz silahı seçip deneyebilir, size uygun bot ayarlarını yapılandırabilir, son olarak F2 tuşuna basarak istediğiniz karakteri seçip deneyebilirsiniz. Keyifli Valorant Aim Trainingler…

Bu Yazımız da İlginizi çekebilir: Valorant Nişangah Değiştirme

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir