Valorant Battle Pass (Savaş Bileti)

İçindekiler Tablosu

Valorant Battle Pass Iyi mi Alınır?

Valorant Battle Pass‘i kati olarak parayla alacaksınız diye bir şey yok. Bundan dolayı parasız bölümde da ödüller sunuluyor. Doğal olarak yukarıda gördüklerimizin hepsi ücretli Battle Pass ödülleri.

Valorant Battle Pass’i 1.000 Valorant Puanı karşılığında satın alabiliyoruz. 500 Valorant puanı 26,99 ₺ iken, 1050 Valorant Puanı 54,99 ₺ fiyatında.

1020 Valorant Puanı alırsanız 30 Valorant Puanı da bonus olarak geliyor. Doğrusu Battle Pass almak isterseniz 54,99 ₺ karşılığında 1050 Valorant Puanı almalısınız.

Battle Pass in karşılığına içler dışlar çarpımı ile bakılacak olursa 52,38 ₺ olarak görülüyor.

Valorant Battle Pass Ödülleri Neler?

Derhal ödüllerden bahsedelim, Valorant Battle Pass 2. Bölüm‘de kesinlikle almaya kıymet ödüller var. Genel olarak söyleyecek olursak bir oldukca tabanca skini, spreyler, oyuncu kartları, silaha takılabilen uğurlar ve 50. aşamada ise 2.Battle Pass sezonu için mevzunun başlangıcında görmüş olduğunuz bıçak sizleri bekliyor.

Ek olarak hatırlatmadan geçmeyelim, geriye dönük ödülleri de alabiliyorsunuz. Battle Pass’i satın almadan belli bir aşamaya gelmişseniz, Battle Pass’i satın alınca o aşamaya kadar ki ödüller hesabınıza tanımlanıyor. Ödüllerin birkaçına bakacak olursak;


Valorant Battle Pass Ne Vakit Bitiyor?

Valorant Battle Pass 2.Sezonu Ağustos ayı başlarında başladı ve RIOT Games in battle pass devam süreçleri mevzusundaki görüşü 2 ay kadar olduğundan Ekim ayı başlarında Battle Pass son bulacaktır.

İlginizi Çekebilir: Valorant Bedava Skin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir