Valorant Bu Oyunu Oynamaya İznin Yok Hatası Çözümü

Merhaba, bu yazımızda valorant bu oyunu oynamaya iznin yok hatası çözümü mevzusundan bahsedeceğiz. Azca sayıda insanoğlunun almış olduğu bir valorant hatası olsa da kati çözümünü bu hatayı alanlar için vermek ve anlatmak istedik bu mevzudan.

Bu Oyunu Oynamaya İznin Yok Çözümü Nedir ?

Valorant’ın sitesinden Launcher’ı indirdikten sonrasında mevcud LOL hesabınızla oyuna giriş yapabilir ya da yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Oyuna giriş işlemi yaptıktan sonrasında çıkan ve hususi izin gerektiren hata mesajının kati çözümü için ya bir Youtuber ya da bir Twitch yayıncısı olmalısınız. Oyunu tanıtıp geniş kitlelere yayabileceğiniz bir topluluğa hitap ediyorsanız Riot Games size kıyak geçmektedir. Sadece ne Youtuber ne de Twitch yayıncısı değil iseniz yapacağınız şey gösterim icra eden kişilerden drop düşürmektir. Riot Games bazı yayıncılara parasız dağıtabilecekleri Key’ler verdi. Bu yayıncıları izleyerek siz de ücretsiz bir şekilde kapalı beta sürümlü oyuna erişebilirsiniz. unlost, jahrein benzer biçimde yayıncıları takip ederek drop düşürebilirsiniz.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Valorant Gerekli Programı Kuramadık Hatası

Valorant bu oyunu oynamaya iznin yok hatası bu sebeplerden dolayı meydana gelmektedir dostlar. İsminden de anlaşılabileceği benzer biçimde.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir