Valorant Nişangah Değiştirme

İçindekiler Tablosu

Bu yazımızda Valorant Nişangah Değişiklik yapma, Valorant Nişangah Ayarları Nokta, Valorant Nişangah Iyi mi Değiştirilir mevzularından bahsedeceğiz. Oyunda nişangah ayarlamak tamamen oyuncunun kendi ayarlarına bırakılmış durumda ve istediğimiz hale getirmek bizi zorlayabiliyor. Bu yazımızda kesinlikle içinden birini beğenebileceğiniz 10 değişik nişangah ve ayarını gösteriyor olacağız.

1) Sarı – Mütevazı – Pro Oyuncular Sıkça Tercih Ediyor

Eğer bu nişangahı tercih etmek istiyorsanız, genel anlamda ve çoğunlukla pro oyuncuların seçtiği nişangahlardan bir tanesidir. Kullanımı diğerlerine nazaran zor olsa gerek. Alışma mevzusunda da sorun yaşamayacağınızı düşünüyorsanız kesinlikle tercih edebilirsiniz. Öteki nişangahlar ile yazımızda devam edelim.

Valorant Nişangah Ayarları Sarı – Mütevazı

Yukarıda bahsettiğimiz nişangah için aşağıdaki ayarları uygulayabilirsiniz. Böylelikle eğer derhal üstte gösterdiğimiz nişangahı tercih etmeye karar verdiyseniz oyun içinde kullanabilirsiniz.

2) Beyaz – Belirgin – Nişangahı renklere kapılıp kaybedenler için birebir

Daha oldukça tercih edilen ve kullanımı diğerlerine nazaran nispeten daha kolay olan bir nişangah türü. Daha kolay odaklanmak isteyen oyuncuların çoğu zaman bunu tercih ettiğini söylesek yanlış olmaz.

Valorant Nişangah Ayarları Beyaz – Belirgin

3) Beyaz Nokta Nişangah – 1 Taps için birebir

Valorant Nişangah Ayarları Nokta

4) İnce – Beyaz Nişangah

Kesinlikle en klasik nişangah çeşitlerinden biri. Oyuncuların oldukça büyük bir kısmı tercih edip kullanıyor ve kullanım açısından en pratiklerinden biri olduğu söylenebilir.

Valorant Nişangah Ayarları İnce – Beyaz

Bu en klasik nişangahlardan biri için ayarlarımız aşağıdaki gibidir. Uygulamaya koyarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

5) Yeşil, Koyu Kenarlıklı Nişangah – Benim Tercihim

Bu nişangahı hem de eski e-sporcu Hiko kullanmaktadır. Hem koyu hemde açık renkli bölgelerde nişangahı kaybetmemenizi sağlar.

Valorant Nişangah Ayarları Yeşil, Koyu Kenarlıklı

İlginizi çekebilir: Valorant Aim Training – Aim Geliştirme

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir