Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2022

İçindekiler Tablosu

Vodafone numara taşıma kampanyaları 2022 senesinde de bizlerin karşısında. Numarasını taşımak isteyen bir çok kullanıcının, müşterinin kafasında numara taşımanın ne şeklinde avantajları olduğu sorusu beliriyor. Bu yazımızda sizlerle Vodafone numara taşıma kampanyaları nelermiş inceleyip, paylaşıyor olacağız. Numaramımızı taşımanın bizlere ne şeklinde avantajları, artıları olacak hepsini yazımızda sizlere sunuyoruz dostlar. Haydi hep beraber yazımızı okumaya devam edelim, bakalım Vodafone için numara taşımanın ne şeklinde avantajları mevcutmuş.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2021: Kampanya Bilgileri:
Armağan Çarkı Güvence GB Numaranızı Vodafone’a taşıdığınızda aylık minimum 5 GB armağan web kazanıyorsunuz.
20 GB Parasız Sizlerle Evet, Vodafone ilk ay numarasını taşıyan müşterilerine 20 GB interneti ücretsiz bir şekilde sunuyor.
Sınırsız WP Pozitif yanları Vodefone’a numaranızı yeni taşıdıysanız sınırsız olarak Whatsapp görüşmelerinizi görüntülü, görüntüsüz parasız şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
İndirimli Tarife Kampanyası Vodafone’a geçişinizde ve de yeni hat alım işlemlerinizde indirimli tarifeleri tercih edebilirsiniz. Bilhassa online başvurularınızda tüm indirimlere ek olarak 3 ay + %15 indirim sizleri bekliyor.
vodafone numara taşıma kampanyaları 2021

Bazı numara taşıma kampanyaları yukarıda sizlerleydi. Aşağıda ise listeler halinde daha detaylı olarak paket paket olan kampanyalardan ve içeriklerinden bahsedeceğiz.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Hakkında

Uyumlu Genç 4 Kampanyası ( Tutarı 24 TL ) : Bu kampanya ise ilk 3 ay süresince yeni kullanıcılara hususi olarak 24 TL’dir öteki aylar ise 28 TL olarak ücretlendirilmeye devam eder. 750 Dakika, 250 SMS, 2GB+2GB İnternet, her ay çarkta 10 GB parasız web pozitif yanları şeklinde içerikler barındırır. Taahhütsüz fiyatı ise 48 TL’dir.

Uyumlu Bolca Dakika Kampanyası ( Tutarı 25 TL ) : Bu paketin içinde ne olduğu ise 1.500 Dakika, 250 SMS, 1 GB web, her ay çarktan 5 GB web şeklinde özellikler barındırmaktadır. Paketin tahhütsüz fiyatı 45 TL’dir. Dakika odaklı bir paket ihtiyacınız var ise bu pozitif yanları değerlendirebilirsiniz.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Nedir?

Operatörün yeni müşterileri için sunmuş olduğu çeşitli kampanyalardır.

Fırsatları Iyi mi Yakalarım?

Güncel bir halde takipte kalmış olarak en yeni fırsatları yakalayabilirsiniz.

En Mantıklı Paket Hangisi?

İçeriği en ihtiyacınız olan paket, Vodafone numara taşıma kampanyaları 2022 için F/P oranı doğrultusunda sizin için en uygun olan paket olacaktır.

Yukarda ki şeklinde ve daha bir oldukca kampanyayı takip edebilir, sizlere en uygun olanı seçip taşıma işleminize karar verebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bir paket ve kampanya seçmeniz sizin için en doğrusu olacaktır. Kullanmayacağınız web ve sms işinize yaramaz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir