Whatsapp Engeli Kesin Olarak Anlama

İçindekiler Tablosu

Whatsapp Engeli Kati Olarak Anlama yazımızla 4 değişik durumu inceleyeceğiz. Bunlardan 3′ ü hepimiz tarafınca bilinmekte ve bir ihtimale dayanmaktadır fakat keşfettiğimiz 4. yöntem kesinlikle uygulamanızın takdirinde engel noktasında bir kanıya varmanızı elde edecektir.

1-Profil Fotoğrafının Gözükmemesi

Engel yemiş olmanızın en mühim emarelerinden biri sadece ilgili şahıs profil fotoğrafını kaldırmışta olabilir.

2-Durumuna Ne Yazdığının Gözükmemesi

Whatsapp’ ın sağlamış olduğu özelliklerden biride engellediğiniz kişilere durumunuzun gitmemesidir fakat engellemiş olabilecek şahıs durumunu kaldırmışta olabilir.

3-Gönderdiğiniz Mesajların Tek Tik Olması, İletilmemesi

Whatsapp’ ın işleyişi gereği engellenen kişilerin sizi rahatsız etmemesi için ilettikleri mesajlar engellemiş olan kişiye ulaşmaz, bununla beraber engellemiş olabileceği kabul edilen şahıs çekmeyen bir yerde yada gizlilik ayarlarını değiştirmiş olabilir. Aşağıdaki görselde engel ihtimali olan yalnız tek tik doğrusu gönderilme durumu görülmektedir.

4-Grup Açmak – Kati Netice

Yakın bir dostunuz ve sizi engellemiş olabileceğini düşündüğünüz kişiyi sizinle beraber 3 kişilik bir gruba almayı deneyin, eğer grup oluştuktan sonrasında katılımcılarda sizi engellemiş olabilecek şahıs yoksa kati olarak sizi engellemiştir, eğer var ise sizi engellememiştir sonucuna kati olarak varabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Whatsapp Mesajların Yazı Stilini Değiştirme

Whatsapp Engeli Kati Olarak Anlama,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir