Whatsapp Fake Numara Alma, Sanal Numara 2021

Whatsapp uygulaması geçtiğimiz günlerde kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Bilhassa son dönemde whatsapp fake numara alma 2021 parasız , whatsapp için sanal numara 2021 benzer biçimde aramalar çoğalmaya başladı. İnsanların Whatsapp kullanımının artış hızına doğru orantılı bu talepleri de haliyle artış göstermeye devam ediyor. Çeşitli sebeplerde fake numara, sanal numara arayışında olan insanoğlu için bu şekilde bir mevzuya da değinmiş olmak istedik. Hadi şimdi yavaştan iyi mi whatsapp için fake numara alabiliriz sizlerle hep birlikte göz atalım bakalım.

Whatsapp Fake Numara Iyi mi Alınır?

Elimizin altına çeşitli yöntemler bulunmaktadır, doğal bu tarz şeyleri ioscular için ayrı androidciler için ayrı olacak şekilde belirteceğiz. O şekile sunacağız. İki tarafın kullanıcıları için de belli uygulamalar ve siteler mevcuttur Whatsapp fake numara alma işlemi için. Aşağıda sizlere kullanmış olduğunuz cihaza nazaran uygulayabileceğiniz whatsapp için sanal numara alma şekillerinden bahsediyor olacağız. Böylece size en uygun ve ergonomik gelen yöntemi, uygulamayı yada da siteyi kullanabilirsiniz.

iOS Kullanıcıları İçin Fake Numara Alma

  1. Apple store’dan TextNow uygulamasını telefonumuza indiriyoruz,
  2. Arkasından ise uygulamamıza giriş yapıyoruz,
  3. Hesabınızı onaylayınız ve açınız,
  4. Önünüze choose a phone number yazısı vardığında üç haneli olan bir sayı yazınız,
  5. Arkasından da uygulamanızı kapatıp açın yeniden girdiğinizde “ayarlar” bölümünüzden numaranızı görebileceksiniz.

Android Kullanıcıları İçin WP Fake Numara Alma

Android için Whatsapp benzer biçimde uygulamalar adına sanal numara alma işlemi için fazlaca alternatifimiz bulunduğunu söyleyebiliriz.

  1. Size verdiğimiz bu siteye gidin, Buraya Tıklayarak gidebilirsiniz.
  2. Sitede karşınıza bir fazlaca kullanabileceğiniz değişik değişik ülkelerin numaraları çıkacaktır.
  3. Sadece kullanımlar da sınır olabilir güvenli olmamakla beraber buna dikkat edebilirsiniz.

Bu mevzu için videolu ifade seyretmek, değişik yöntemler görmek isteyen dostlar için derhal aşağıya izleyebileceğiniz bir videolu ifade bırakıyoruz.

Derhal üstte sizlerle paylaştığımız videolu anlatımı da izleyebilir, daha kolay bir halde Whatsapp için istediğiniz işlemi uygulayabilirsiniz hepinize iyi kullanımlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir