Whatsapp Plus Apk Son Sürüm İndir 2021

İçindekiler Tablosu

Bu yazımızda whatsapp plus apk 2021 son sürüm özellikleri türkçe indirme mevzusuyla sizlerleyiz. Son sürüm wp plus apk indirme linki aşağıda olacaktır. Konumuzu okumaya devam edebilirsiniz. En güncel, en yeni whatsapp apk burada. Özellikleri nedir? Boyutu ne kadardır? Kullanımı ne kadardır? Şeklinde her türlü detay yazımızda sizlerle.

Whatsapp Plus Apk 2021 Son Sürüm

whatsapp plus apk 2021 indir

Bu apknın size sunmuş olduğu belli başlı ayrıcalıklı özellikler vardır. Kullanım olarak size daha geniş bir alan sağlar. Kameradan tutun galeriye, yere, ses özelliklerine kadar orijinal whatsapp’dan daha kaliteli bir kullanımı mevcuttur. Bu apk yardımıyla, profilinize bakanları görme dahil bir oldukça özelliğe ulaşabilirsiniz. Özellikleri hakkında daha çok detay, yazımızda sizlerle olacak.

Wp Plus Apk Son Sürüm Iyi mi İndiririm?

Aşağıda, size vereceğimiz indirme linkinden tamamen güvenli bir halde son sürüm whatsapp plus apk indirmesini yapabilirsiniz dostlar. En güncel ve çalışan, son güncelleme sürüm karşınızda olacaktır. Sitemizde daima en güncel sürüm mevzuları paylaşmaya çaba gösteriyoruz.

Whatsapp Plus Apk Boyutu Nedir?

Dosya boyutu 48.5mb(değişim izah edebilir) olmakla beraber indirme işlemi oldukça kolaydır! Gönül rahatlığı ile verdiğimiz linkten dosyayı indirip, derhal ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Oldukça kolay şekilde yapabileceğiniz bir kurulumu ve kullanımı vardır.

Whatsapp Plus Apk 2021 Özellikleri

Dostlar, ilk olarak hali hazırda kurulu olan whatsapp uygulamanızı kaldırıyoruz, hemen sonra apk dosyamızı indiriyoruz. Bu şekilde sıhhatli bir halde whatsapp plus apk 2021 kurulumumuzu yapmış olacağız. Dosyamızın, oldukça güzel özellikleri ve ayrıcalıkları mevcut. Derhal sizler için, aşağıda şu şekilde bir sıralamaya çalışalım.

  • Çevrimdışı Mod Özelliği: Bu özellik yardımıyla, etken olmanıza karşın kendinizi çevrimdışı izah edebilirsiniz.
  • Hususi Gizlilik Özelliği: Bu özellik yardımıyla ise, yazıyor benzer biçimde, mavi tik benzer biçimde şeyleri gizleyebilmektesiniz.
  • Profilinize Bakan Kişileri Görebilme Özelliği: En oldukça istenen ve aranan özelliklerden biri ise, profilime bakanları görme özelliğiydi. Bu özellik yardımıyla de profilinize bakan kişileri görebileceksiniz.
  • Bunlara ek olarak bahsetmediğimiz ek olarak oldukça daha değişik temalar, kayıt özellikleri benzer biçimde benzer biçimde oldukça daha çok özellikler de mevcuttur.
  • İndirme linki, güncel olarak derhal alttadır.

WP PLUS İndirme Linki: Buraya Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir