Windows 10 Etkinleştirme 2022 (Güncel)

İçindekiler Tablosu

Bu yazımızda windows 10 etkinleştirme 2022 pro, programsız, cmd, parasız, kodu, kms, full, pro, enterprise mevzusundan bahsediyoruz. Güncel olarak windows 10 etkinleştirme işlemini gerçekleştirebileceğiniz şekilleri sizlerle paylaşıyoruz. Ek olarak konumuzda videolu anlatımlar da yer alacak. Böylece sizlere maksimum verimle windows 10 etkinleştirme işlemi iyi mi gerçekleştirilir sunmuş olacağız.

Windows 10 Etkinleştirme 2022

İlk yolumuz, taktiğimiz windows 10 etkinleştirme işlemi için nedir? Sizlere bunu sıralama halinde yazıyla anlatacağız.

 • Ilk olarak cmd’nizi yönetici olarak çalıştırıyorsunuz,
 • Oluşturulan cmdmize cscript slmgr.vbs kodumuzu yazıyoruz ve boşluk bırakarak peşinden /ipk yazıyoruz.
 • Yazdığımız kod şu şekilde görünmeli: cscript slmgr.vbs /ipk ( yanlışlık yapmamanız için belirttik).
 • Bilgisayarınızın hangi sürüm olduğuna bağlı olarak aşağıdaki serial kodlardan birini seçiniz.
 • Ek olarak bu yazımızdan windows 7 ürün anahtarı bulabilirsiniz.

Windows 10 etkinleştirme 2022 güncel sürüm için bilgisayarınızın sürümüne bakılırsa kodlar tablodadır.

Windows Sürümünüz Sıralaması: İhtiyacınız olan Serial Sıralaması:
Home/Core TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
Home/Core (Country Specific) PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR
Home/Core (Single Language) 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH
Home/Core N 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM
Professional W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
Professional N MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9
Enterprise NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43
Enterprise N DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4
Education NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2
Education N 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ
Enterprise 2015 LTSB WNMTR-4C88C-JK8YV-HQ7T2-76DF9
Enterprise 2015 LTSB N 2F77B-TNFGY-69QQF-B8YKP-D69TJ
Enterprise 2016 LTSB DCPHK-NFMTC-H88MJ-PFHPY-QJ4BJ
Enterprise 2016 LTSB N QFFDN-GRT3P-VKWWX-X7T3R-8B639
windows 10 etkinleştirme

İhtiyacınız olan serialı bulduktan sonrasında cmd’ye yazdığımız kodun yanına serialımızı yapıştırıyoruz mesela şu şekilde olmalı, “cscript slmgr.vbs /ipk QFFDN-GRT3P-VKWWX-X7T3R-8B639” tırnak içinde gösterdiğimiz şekilde.

Bu şekilde kodumuzu yazıp enter’a basıyoruz arından “cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc” bu kodu kopyalayıp yapıştırıyoruz ve gene enter’a basıyoruz. Ondan sonra ise son olarak “cscript slmgr.vbs /ato” bu kodu yapıştırıp enterliyoruz. Ve burada windows 10 etkinleştirme işlemimiz bitmiş oluyor.

Anlattığımız şekilde kolaylıkla windows 10 için etkinleştirme işini halletmiş olmalısınız. Sadece başta da bahsettiğimiz suretiyle videolu ifade isteyenler için bu mevzuda video çekmiş arkadaşlarımızdan birinin videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Windows 10 Etkinleştirme Videolu Ifade

windows 10 etkinleştirme videolu analtım

Videolu anlatımla daha iyi anlayacağınızı düşünüyorsanız o şekilde, videoda da anlatıldığı şeklinde de windows 10 etkinleştirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Umarız yazımız ile etkinleştirme işlemini başarıyla ve kolaylıkla gerçekleştirebilmişsinizdir. Videolu ve yazılı anlatımla her insanın yapabileceği şekilde anlatmaya çalıştık ve sizlere sunmuş olduk.

Windows 10 Etkinleştirme

Windows 10, şu anda 400 milyon kullanıcısıyla dünyanın en popüler işletim sistemi. Windows 10, 29 Temmuz 2015’te piyasaya sürüldü ve her şeyi süratli ve kolay bir halde çözmek için bazı coşku verici yeni özelliklerle beraber geliyor.

Ürün yada dijital lisans Windows 10 çalıştırmalıdır. Windows 10’u açmaya hazır olduğunuzda masaüstüne gidin ve Ayarları Aç’a gidin. Peşinden, Windows 10 temel öğelerinize erişmek için Temel özellikleri değiştir’i tıklayın. Windows 10 cihazınızda esasen yüklüyse, Windows 10 etkinleştirme açılır. Dijital Yetki (Windows 10 sürüm 1511’de Dijital Yetki olarak da adlandırılır), Windows 10’un ticari ürünlere erişim ihtiyacını ortadan kaldırmasının bir yoludur.

Windows 10 Etkinleştirme Yazısını Kaldırma

Kullananların bir öteki sordurulmuş olduğu sık sorulardan biri windows 10 etkinleştirme yazısını kaldırma mevzusu. Derhal aşağıda sunacağımız listede, bilgisayarınız üstünden bu yazıyı iyi mi kaldıracağınızı madde madde anlatıyoruz. Böylelikle işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ilk olarak, denetim masasına gidin.
 • Sistem ve Güvenlik sekmesine gidin.
 • Fiil Merkezine gidin.
 • Bildirim ayarlarını değiştir’e gidin.
 • Kırmızı alan, Windows aktivasyonunu gösterir.
 • İşareti kaldırın ve kaydedin, peşinden bilgisayarınızı tekrardan başlatın.

Windows 10 Pro Etkinleştirme 2022

Windows 10 pro etkinleştirme ücretsiz bir şekilde iyi mi açılır? Bu sorular, kısa sürede piyasaya sürülen Windows 10 işletim sistemi sebebiyle birçok kullanıcı tarafınca sorulmuştur. Sistem, data teknolojisi hayatına başarıyla giriyor ve günümüzün en popüler Windows 7 işletim sistemi için iyi bir eşleşme yaratıyor.

Genel olarak, kişisel görüşüme bakılırsa, yakında işletim sistemi şüphesiz Microsoft ürünlerinin bir takım kullanıcısı haline gelecektir. Şu sebeple birçok yararlı, garip ve en önemlisi bilgisayarın çalışmasını kolaylaştıran özelliklere haizdir. Ilke olarak, bu içinde ne olduğu uzun süre yazabilirsiniz ve yeni ve garip bir şey öğrenmek istiyorsanız, Windows 10 bölümündeki makalemi okuyun.

Windows 10 Etkinleştirme Kodu Cmd Parasız

Bu yazımda Windows 10’u ücretsiz bir şekilde iyi mi etken edeceğimi tartışmak isterim. Görünmüş olduğu kadar acayip, Windows 10’u etkinleştirmek en popüler olandan daha kolay hale geldi. şimdi yedi. Doğal ki, sistemi etkinleştirmek için cmd daha fazlasına ihtiyacımız var. KMSAuto Net adlı Windows 10 aktivatörü olan yazılım, bağlantıya tıklayarak programı indirin. Peşinden program dosyasını açıp çalıştırıyoruz.

Windows 10 Orjinal mi Iyi mi Anlarım?

Bu işlemi klavyenizde Windows + R tuşlarına basıp yazdığınızda çıkan komut istemi penceresine slmgr / xpr yazıp girdiğinizde bilgisayarınızda kalıcı olarak etkinleştirilmişse, işletim sisteminiz orijinaldir.

Windows 10 Iyi mi Etkinleştirilir?

Windows 10’un etkinleştirme durumunu denetlemek için Başlat düğmesini seçin, Ayarlar> Güncellemeler ve Güvenlik’i ve peşinden Etkinleştirme’ye tıklayın.

Vasıta açıldığında, sistemimizin etkinleştirmede mesele yaşadığını derhal bizlere bildirecektir, bu da düzeltme zamanının geldiği anlamına gelir. Önümüzde büyük bir “Etkinleştir” düğmesi görüyoruz, tıklamanız kafi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir