Yenal Atlas Kimdir, Boy, Kilo, Sevgilisi, Yaşı

İçindekiler Tablosu

Bu yazımızda yenal atlas boyu kaç, yenal atlas boy kilo, yenal atlas kimdir ? sevgilisi, yaşı ? şeklinde soruların cevaplarını veriyoruz.

Yenal Atlas Kimdir ?? AQ(ŞAKA YAPIM DEDİM KIZMADIN A)

Yenal Atlas, eski hipsterlardan(şka). kral adamdır. her neyse. ne diyoduk. iyi çocuk lan işte nesi var aq. youtube moutube yapıyor. baktım google’da hakkında fazla mevzu yok ben açim dedim. ilerde değerlenir buralar bir ihtimal. yenal atlas bana ulaşırsa mevzu üstünden kazandıgım paraların %10’unu ona vermem (şka 2) yenal atlas ibanıma 30tl yollamazsan burayı editleyip satanist çetesi lideri falan yazcam paso fena şeyler yazcam hakkında(grçek). bul beni. kanka bide biçim yorumladıgınız videolar vardı ya onlardan at ara sıra amk. niçin asla video atmıyorsun ? gelişme potansiyeli olan bir kanalın var tabanca mı dayıyolar kafana atsana 3-5 bişiler buralar da hitlensin parayı bulmam lazım. hostinge cok para bayıldım siteyi accaz diye dolar kuru malumun.

NEYSE GELELİM CİDDİ CİDDİ SORULARIN CEVAPLARINA ARKADAŞLAR ÖZÜR*(DİLEMEM)*

BOYU

Yenal Atlas boyu 1.76’dır aksini iddia eden vurduruyo(şka3)

KİLOSU

Yenal abmin kilosu oldukça taşaklı bir adam(şka4) oldugu için 60 fln.

SEVGİLİSİ

Karmaşık bir ilişkisi var arkadaslar. Ne siz problem ne ben söylim.

Yaşı

Yalan olmasın yaşı 21-22 civarı bişe ikisinden biri olması lazım. öptüm(şka5) by.

yneal tlassa bi moda hayvanıdır cakma modeldir. okudugunuz için tesekkür ederim(tesekkür) bu adlibdi.

Yenal Atlas kimdir ? Ve yenal atlas boyu kaç ? yenal atlas boy kilo , yenal atlas sevgilisi kimdir ? yenal atlas yaşı kaç doğum zamanı nedir ? şeklinde soruların cevapları burada.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir