Google Sms Onayı

Google mobil doğrulama hizmetlerimiz arasında Youtube, gmail, google drive, google play ve diğer tüm Google hizmetleri bulunmaktadır. Telefon onayı özellikle en çok kullanılan servisler olan gmail ve Youtube için önemlidir. Çünkü telefon onayı olmadan onaylı bir Youtube kanalı açamazsınız veya gmaili daha etkin kullanamazsınız. Aynı şekilde Google Drive, dosya gönderme, fotoğrafları arşivleme veya saklama gibi şeyler için kullanılır.

7/24 kesintisiz hizmetimizle sanal bir Google numarası almak oldukça basittir. Sitemize üye olduktan sonra dilediğiniz 20 ülkeden birini onaylayarak numara alabilirsiniz. Onaylamak için öncelikle numarasmsonay.com aracılığıyla aldığınız numarayı Google hesabınıza girmeli ve SMS bekleme ekranına gitmelisiniz. Mesajlara sitemizden ulaşabilirsiniz Bu sayede 5 dakikadan daha kısa sürede numaranızı onaylayabilir ve daha ayrıcalıklı Google hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Böylece google sms onayı için gerekli adımı atmış olursunuz.

Google Kısa Mesaj Nasıl Onaylanır?

Google sms onayı almanın çok karmaşık yöntemleri vardır. Bu yöntemler için siteye giriş yaparak adım adım tüm yolları izleyerek kolayca işlemi yapabilirsiniz. Çok basit bir işlem farklı ülkelerden 20 seçenek ve oldukça uygun fiyatlarla, karmaşık yöntemlere gerek kalmadan sitemizde kolayca işlem yapabileceksiniz.

  • Öncelikle siteye giriş yapmanız ve kayıt ekranından kayıt olmanız gerekmektedir.
  • İstemiş olduğunuz ülkeden istediğiniz numarayı kullanarak Google sms onayı prosedürünüze başlayabilirsiniz.

Anladığınız gibi google sms onayı edinmek çok kolaydır. Fakat bunun tek seferlik bir sanal numara olduğu unutulmamalı, alınan numaranın tekrar kullanılamayacağı unutulmamalıdır. Bu numarayı onayladıktan sonra Google üyeliğinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.  Bu oldukça kolay işlemleri takip ederek google sms onayı almanız mümkün olmaktadır.

Mobil Gmail’i Onaylatın

Gmail, tüm ülkelerde kullanılan çok tanınmış bir Google ürünüdür. Yeni kayıt açtığınızda sizden GSM numaranız istenecektir. Gerçek telefonunuzu yazmak istemeyebilirsiniz. Veya ikinci bir Gmail hesabına sahip olmak isteyebilirsiniz. Her kullanıcı için 1 hesap sağlayan bu sistemle maalesef ikinci bir hesap için yeni bir hat satın alınması gerekmiştir. Artık sitemizden Google Mobil Doğrulama Numarası satın alarak gösterilen numarayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu numaralar tek hatlık sadece 1 kısa mesaj için geçerlidir.

Yani bir kere kullandıktan sonra bu numarayı kullanmazsınız. Fakat önemli değil, çünkü tek gerek olan onaydır. 7 gün 24 saat otomatik sistem sayesinde web sitemizde kısa mesaj ile teyit edebilirsiniz. Bu hal ile her an Gmail mesaj onay işleminizi gerçekleştirmenizin önünde herhangi bir engel kalmaması sağlanmakta ve buna ek olarak müşteri memnuniyeti sitemiz tarafından hedeflenmektedir.

Youtube Mobilde Onay

Bir Youtube kanalınız varsa, sizden bir telefon numarası isteyebilir. Bu çok doğal çünkü telefon numarasının doğrulanması gerçek mi yoksa robot mu olduğuna karar vermede önemlidir. Fakat buradan edineceğiniz Youtube sms onay numarası ile birden çok kanal açabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan yeni bir Google hesabı ve buradan alacağınız sanal numara oldukça makul fiyatlarla platformumuzda numara almak çok basit ve kolay bir durumda kendine yer bulmayı başarmıştır.

Tamamıyla garantili bir şekilde gmail sms onayı işleminizi gerçekleştirebilir ve buna bağlantılı olmakta olan bütün işlemleri sitemiz aracılığıyla olabildiğince hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Genel anlamda bu durum sitemizin kullanıcı sayısını her geçen gün artırmasında en önemli nedenlerin başında kendine yer bulmayı başarabilmiştir. Bu durumlar ve güven sayesinde platformumuz sanal numara hizmeti sunan platformlar arasında en tanınan ve tercih edilen sırada kendine yer bulmayı başarmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir