Hotmail Sms Onay

Microsoft bünyesinde bulunan bir program olmakta olan hotmail sms onay bulut işlemleri sunar. İnternet sunucuları barındırma, server oluşturma, posta sunucuları oluşturma, kullanıcı dizinleri ve dosya arşivleme gibi hizmetlerden faydalanma imkânı sunar. Hotmail üstünden kayıt ya da öbür işlemler için hotmail sms onay vasıtasıyla onay gerekmektedir. Sistemde daha önce şahsi telefon numarasını kullanmış olanlar için sanal bir telefon numarası ile onaylayabilirsiniz. Ayrıyeten şahsi numarasını gizlemek istemekte olanlar için sanal numaralara gereksinim duyulmaktadır.  Sitemiz size en hesaplı Hotmail onay hizmetini sunuyoruz.

Hotmail İşlemleri için GSM Onayı

Hotmail hizmetlerinde kullanılabilmekte olan hotmail sms onay işlemimiz ile Microsoft üyelikleri açabilirsiniz.  Benzer biçimde, çoğu akıllı telefon ve tablet prosedürü için kısa mesaj onayı gerekmektedir. Sitemizde herkese açık altyapısı vasıtası ile hotmail numaranızı saniyeler içerisinde onaylayabilirsiniz. Sitemize kayıt işlemi, ödeme işlemi, kod alma gibi sorularınız için sık sorulan sorular kısmına müracaat edebilirsiniz. Dilerseniz Canlı Destek üstünden yetkili çalışanlar ile herhangi bir hususta yardım alabilmektesinizdir. Bu durum ile her işleminizin neredeyse hemen yerine getirilmesi sağlanmaktadır.

Sanal Microsoft Numarası Al

Günümüzde kullanılmakta olan pek çok uygulama abonelik gerektirir. Açık üyelik esnasında, kullanıcılardan ilk başta hotmail ya da cep GSM numaralarını girmeleri istenir. Fakat kullanıcılar, Hotmail programını kullanmak ya da bir Microsoft hotmail sms onay serüveninden geçmek için kısa mesaj doğruluğunu sağlama işlemlerini tamamlamaları icap ettiğinin farkındadır. Sanal bir Hotmail numarası alma adımları fazla açıktır. Google’da arama yaparak bulduğumuz herhangi bir siteden sanal numaralar satın alabilmektesinizdir.

Fakat sanal numara edinmeyi seçtiğiniz platformun emniyetli olması çok mühimdir. Bu sebeple Türkiye’deki kullanıcılar tarafından tercih edilmekte olan sitemiz siz kıymetli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. SMS mesaj onay işlemi olarak sanal numara satın almak için platformumuza kayıt olmanız kafi olacaktır.

Türkiye sınırları içerisinde faaliyet yapmakta olan GSM operatörlerden satın alabileceğiniz fiziksel GSM kartı maliyetinin yüzde1’ine sanal numara satın alarak sitemiz üstünden numara onay süre zarfını tamamlayabilirsiniz.

Sanal GSM ile Microsoft Kısa Mesaj Onayı

Uygulamalarda kısa mesaj doğrulaması yapmak için sitemizden satın alınan sanal numaralar ile herhangi bir Microsoft uygulamasında kısa mesaj doğrulaması gerçekleştirebilirsiniz. Bu sebepten ilk adım siteye üye olmaktır. Yalnızca siteye girin ve abone ol düğmesine tıklayın, lüzumlu bilgileri girin ve aboneliğinizi oluşturun.

Daha sonra olabildiğince uygun fiyatlara istemiş olduğunuz ülke kodu ile sanal numarayı satın alabilmektesinizdir. Son olarak, programların kısa mesaj doğruluğunu sağlama bölümüne aldığınız sanal numarayı ekleyin ve bir onay kodu isteyin.  Size gönderilecek olan kısa mesaj onay kodunu girerek Microsoft kısa mesaj onay süre zarfını basitçe tamamlayabilirsiniz.

Microsoft Türkiye Numarası

En başta sitemize üye olduktan sonra ana sayfada bulunana hizmetlerden Microsoft’a tıklamanız gerekir. Açılan bölümde ülke seçimi yaparak doğrudan kodun bulunduğu sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada on dakika içinde size gönderilecek olmakta olan kodu görebilirsiniz. Bu süre içerisinde kodun ulaşmaması halinde, kesilen bakiye geri verilecektir. Sanal numara alma, kod problemleri ve internet sitemiz hakkında problemleriniz için daima etkin olan Canlı Destek kısmını ya da Whatsapp iletişim kanalımızı kullanabilmeniz mümkündür.

Hotmail sms onay işlemleri ile ilgili olan bütün hizmetleri sitemiz aracılı ile oldukça makul fiyatlarla hayata geçirmeniz mümkündür.  Bu durum genel hatları ile kullanıcıların ve müşterilerin oldukça olumlu geri dönüşleri almayı başarabilen bir durumdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir