Linkedin SMS Onay

Linkedin, insanların ilgi alanlarını paylaşan başkalarıyla bağlantı kurmasına yardımcı olan bir sosyal medya sitesidir. Linkedin SMS onay, Linkedin web sitesinde, takip ettikleri biri profillerini güncellediğinde veya onlara bir mesaj gönderdiğinde kullanıcıların bildirim almalarını sağlayan isteğe bağlı bir özelliktir. Bu özelliği kullanarak, siteyi her seferinde kontrol etmek zorunda kalmadan bağlantılarınızın haberlerinden ve etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz. Linkedin, telefon uygulamanız aracılığıyla anında iletme bildirimleri almak da dâhil olmak üzere mesajlarınızı ve bildirimlerinizi yönetmeniz için çeşitli yollar sunar. E-posta uyarıları ayarlama veya akışınıza yeni mesajlar gönderildiğinde bilgilendirilme olacaktır.

Linkedin SMS Onay Nedir?

Linkedin, iş arayanlar ve iş profesyonelleri için bir Sosyal Ağ sitesidir. Üyelerin profil oluşturmasına, iş ilanları yayınlamasına ve meslektaşlarıyla bağlantı kurmasına olanak tanır. Linkedin ayrıca Linkedin SMS Onay adlı bir özellik sunar. Bu özellik, üyelerin bir başvuru veya iş güncellemesi gönderdikten sonra bir metin mesajı bildirimi almasına olanak tanır.

Üyeler bir Linkedin SMS Onay mesajı almazlarsa, Linkedin’den bir mesaj için e-posta hesaplarını kontrol edebilirler. Linkedin’den bir e-posta mesajı bulamazlarsa, Linkedin müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirler.

Linkedin SMS Onay Ne İşe Yarar?

Linkedin SMS Onay hizmetini etkileyebilecek birkaç faktör vardır. Bu faktörler, üyenin telefon operatörünü, kullandığı telefonun türünü ve mevcut veri miktarını içerir. Linkedin SMS Onayı, Linkedin’de kullanıcıların e-posta adreslerini onaylamalarına olanak tanıyan bir özelliktir. E-posta adresinizi onayladıktan sonra, biri size Linkedin mesajlaşma sistemi aracılığıyla bir mesaj gönderdiğinde, Linkedin size otomatik bir mesaj gönderir (şu anda ağınızın üyesi olmayan kişiler tarafından gönderilen mesajlar dâhil). Bu mesajı aldığınızda, içindeki bağlantıya tıklayın ve gönderenin hesabını onaylamak için şifrenizi girin.

Linkedin, iş arayanların ve işletmelerin bağlantı kurabileceği lider bir profesyonel sosyal ağ sitesidir. Linkedin, SMS (kısa mesaj servisi) Onayı adlı bir özelliğe sahiptir. Bu özellik, yeni bir iş fırsatı görüntülendiğinde veya bir iş yeri bağlantısı yapıldığında iş arayanların bir onay metin mesajı almasına olanak tanır. Bir fırsatın görülüp görülmediği veya bir fırsatla bağlantı kurulup kurulmadığı konusunda herhangi bir karışıklık veya şüpheden kaçınmaya yardımcı olur. Firmamızdan bu konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir