Snapchat Sms Onay

Snapchat SMS onay, Snapchat uygulamasında, bir Snap mesajı göndermeden önce gönderdiğinizi onaylamanıza izin veren bir özelliktir. Mesaj gönderip göndermediğiniz konusunda endişeleriniz varsa ve emin olmak istiyorsanız bu yararlı olabilir. Snapchat SMS Onayı, Snapchat’te, telefonunuza görüntülediğiniz Snap’ler hakkında bir bildirim içeren bir metin mesajı gönderen bir özelliktir.

Snapchat SMS Onayını etkinleştirdiğinizde, bir Snap görüntülediğinizde telefonunuz kayıtlı numaranıza bir metin mesajı gönderir. Snapchat SMS Onayı, Snapchat’te, telefonunuza görüntülediğiniz Snap’ler hakkında bir bildirim içeren bir metin mesajı gönderen bir özelliktir. Snapchat SMS Onayını etkinleştirdiğinizde, bir Snap görüntülediğinizde telefonunuz kayıtlı numaranıza bir metin mesajı gönderir. İleti, “Görüntülenen Snap: <DATE> tarihinde <TIME> saatinde <SNAP NAME> gibi bir şey söyleyecektir. Keyfini çıkarın!” ve Snap’lere bir bağlantı içerecektir.

Snapchat Sms Onay Nedir?

Telefonunuzda Snapchat SMS onay sistemini etkinleştirmek için önce Snapchat uygulamasını açmanız ve ekranın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunmanız gerekir. Ardından, Ayarlar’ı seçecek ve ardından Snaps’i Onayla’ya dokunacaksınız. Son olarak, Snapchat SMS Onayını açmak için kaydırıcıyı sağa kaydıracak ve telefon numaranızı gireceksiniz.

Snapchat SMS Onayı, Snapchat kullanıcılarının gönderilerini ve Snap’lerini onaylayan otomatik mesajlar almalarını sağlayan bir özelliktir. Bu onaylar, herhangi bir yanlış anlamanın veya yanlışlıkla gönderilmesinin önlenmesine yardımcı olur. Bu işlev, ilk olarak, uygulama güncellemesinin bir parçası olarak Aralık 2017’de tanıtıldı. O zamandan beri genişletildi ve şimdi sadece göndermeyi değil, aynı zamanda anlık, hikâye ve fotoğraf almayı da içeriyor. Onay mesajları, diğer mesaj bildirimleri gibi Snapchat sunucularından geçmek yerine doğrudan gönderenin hesabından gönderilir.

Snapchat Sms Onay Ne İşe Yarar?

Telefonunuzda Snapchat SMS onay etkinleştirmek için önce Snapchat uygulamasını açın ve sol üst köşedeki üç satıra dokunun. Ardından, Ayarlar simgesine dokunun. Ayarlar sayfasında aşağı kaydırın ve Güvenlik simgesine dokunun. Son olarak, Snapchat SMS Onayı seçeneğine dokunun. Snapchat SMS Onayını etkinleştirdikten sonra, telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekecektir. Telefon numaranız, kimliğinizi doğrulamak ve size bildirim göndermek için kullanılır. Şifreniz, snap’i alması gereken kişi olduğunuzu doğrulamak için kullanılır.

Snapchat SMS Onayını etkinleştirdikten sonra, bir arkadaşınızdan her snap aldığınızda, snap’i alması gereken kişi olduğunuzu onaylamanız gerekir. Bunu yapmak için telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekecektir. Telefon numaranızı ve şifrenizi doğru girdiyseniz, bir bildirim alacaksınız. Daha sonra bildirimi seçebilir ve eki açabilirsiniz. Telefon numaranızı ve şifrenizi doğru girmediyseniz, bir bildirim almazsınız ve size snap gönderilmez. Firmamızdan hizmetler alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir