Türkiye Sms Onay

Türkiye Sms onay sosyal medya hesaplarını kullanırken gerekli olan siteler arasında yer alıyor. Bir tercih olarak değil bir gereklilik olarak bu olaya bakılması oldukça önemlidir. Sms onay kodları olmasa üçüncü bir kişi ya da başka kişiler tarafından hesabınız çalınabilir. Hesabı kimler hangi amaçla kullanılacağı bilinmez. Bunun için güvenlik önlemlerinin alınması son derece önemlidir. Güvenlik önlemleri olmasa kaliteli bir şekilde hizmet alamazsınız ve sosyal medya hesaplarınız kısa bir süre içerisinde çalınır. Sms onay kodlarını illa ki kendi telefon numaranız üzerinden almak zorunda değilsiniz. Bazı sms onay kodları sanal numaralar üzerinden de verilebiliyor. Sms onay kodları sosyal medya hesapları kullanan kişiler için oldukça önemlidir.

İnstagram Sms Onay Ne Demek?

Türkiye Sms onay genellikle sosyal medya hesapları için gerekli oluyor. İnstagram sosyal medya platformlarınız çöplüğe dönüşmesin diye katı kurallar uygulandı. Bu şekilde herkes sosyal medya hesabı kullanamaz ve sosyal medya hesaplarınız kullanımları daha güvenli bir hale geldi. Bunlardan bir tanesi sosyal medya hesaplarınız bir başkasının eline geçmesin diye İnstagram sms doğrulama kodları konuldu. Bu şekilde hesabınız daha güvenli bir hale geldi. Bu halde başkalarının eline geçmesi mümkün olmayacak. Bunun yanı sıra sahte olan cep telefonu numaralarını kabul etme gibi bir durum söz konusu değildir. Ancak takipçi sayınız daha fazla olduğu zaman ya da sahte hesaplar ve dolandırıcılar tarafından üzerinden para kazanmaya başladığınız zaman hesabınız çok daha kolay bir şekilde ele geçirilebilir. Bu gibi olayların yaşanmaması adın telefonunuzdan kodmatik almanız gerekiyor.

Sms Onayı Mesaji Nasıl Alınır?

Türkiyede sms onay kodu sosyal medya hesaplarının kurulması, kullanılması ve korunması için oldukça önemlidir. Burada yapmanız gereken ilk şey bir instagram hesabı oluşturmak. İnstagram hesabını oluşturduktan sonra profil kısmına girmeniz gerekiyor. Burada sağ üst tarafta üç çizgi şeklinde bir simge ile karşı karşıya geleceksiniz. Oraya tıklamanız gerekiyor. Açılmış olan pencereden gizlilik hesapları bulunuyor. Gizlilik hesaplarına girdikten sonra cep numarası seçeneğini işaretlemeni, gerekiyor. Burada karşınıza boş bir pencere açılacaktır. Buraya telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. Numarayı girdikten sonra telefonunuza doğrulama kodu gelecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir